Private Family Wealth 2023

Private Family Wealth 2023

Stretnite sa osobne v Prahe s členom 4. generácie rodiny Tomáša Baťu

Správa rodinného majetku nie je len o investičných príležitostiach a podnikaní, významnú úlohu hrajú aj vzťahy. Do správy rodinného majetku a riadenia podniku býva aktívne zapojených viac členov jednej rodiny. To môže byť skvelou príležitosťou, ale v prípade neúspechu sa príležitosť môže ľahko premeniť na hrozbu. Akú stratégiu zvoliť, aby bol majetok ochránený a zachovaný pre ďalšie generácie, o to sa podelí Thomas Archer Baťa a ďalšie významné osobnosti na V. ročníku konferencie Private Family Wealth už 5. októbra v Prahe.

Je prirodzené a pochopiteľné, že každá generácia má iné predstavy a názory. Vplyv má doba, v ktorej vyrastá a žije, aj najnovšie trendy. Zapojenie členov rodiny do správy rodinného majetku a podniku tak môže byť výzvou aj príležitosťou pre efektívnu správu a zachovanie podniku ďalším generáciám. Ako na správu rodinného majetku kolektívne na rodinnej báze a aké stratégie zvoliť? Príďte sa inšpirovať zo skúseností významných českých i zahraničných rodín, ktorých majetok je aj v niekoľkej generácii, a osobne sa s nimi pobaviť o vašich výzvach.

Tohtoročný ročník medzinárodnej konferencie Private Family Wealth 2023 opäť hostí osobnosti svetového formátu. Hlavným rečníkom konferencie je Thomas Archer Bata, pravnuk Tomáša Baťu. Využite jedinečnú príležitosť stretnúť sa s priamym potomkom zakladateľa najznámejšieho českého rodinného podniku, ktorý je predstaviteľom 4. generácie rodiny Baťa a pokračovateľom správy rodového majetku. Aké stratégie kolektívnej správy rodinného bohatstva sa „Baťom“ osvedčili a čo naopak nefungovalo?

Aké stratégie správy rodinného majetku so zapojením členov rodiny odporúčajú svetoví experti? Adam Lessing, riaditeľ divízie pre CEE a člen predstavenstva LGT Bank Austria, sa podelí nielen o svoju prax s významnými majetnými rodinami po celom svete, ale aj o skúsenosti so správou rodinného majetku kniežacieho rodu Lichtenštajnovcov v rámci ich Family Office, spoločnosti LGT.

O svoje know-how a znalosti nielen z niekoľkoročnej praxe v OSN sa príde podeliť Nicola Crosta, zakladateľ a CEO filantropickej spoločnosti Impact46. Ako svetové organizácie pristupujú k filantropii a odlišuje sa tento prístup od filantropických projektov významných rodín? Nielen na to vám odpovie jeden z popredných svetových odborníkov na filantropiu.

Prednášky zahraničných rečníkov sú tlmočené do češtiny.

Na konferencii Private Family Wealth 2023 vystúpi aj mnoho významných českých osobností. Príďte sa stretnúť s Katarínou Zapletalovou, spolumajiteľkou sklárne Moser a významnou filantropkou, Silke Horákovou a Jaroslavom Horákom, majiteľmi rodinného podniku Albatros a zakladateľmi Nadácie Albatros, alebo s antropologičkou umelej inteligencie Sarou Polak a ďalšími TOP osobnosťami, ktorí sa podelia o skúsenosti s rodinným podnikaním a s riešením najaktuálnejších trendov správy majetku a plánovania bohatstva.

Využite zľavnenú cenu lístka!

Ako odborný partner podujatia máme pre vás zľavu 2.000 Kč z ceny lístka, ktorú su môžete uplatniť použitím promo kódu IRB.

Vzhľadom na vysokú úroveň komfortu účastníkov aj hostí je kapacita sály obmedzená. Príležitosť stretnúť sa a osobne sa porozprávať s členom rodiny Baťa má iba 100 účastníkov. Využite túto jedinečnú príležitosť a zaistite si miesto včas.

V cene vstupenky je ďalej zahrnuté:

  • Prvotriedny catering po celý deň konferencie
  • Simultánne tlmočenie
  • Videozáznam z prednášok aj panelových diskusií z konferencie
  • Networking a osobné rozhovory s rečníkmi aj ďalšími účastníkmi podujatia