Ako motivovať a odmeňovať zamestnancov rodinných firiem v súčasnom hybridnom svete - Generačná výmena v rodinných firmách

Ako motivovať a odmeňovať zamestnancov rodinných firiem v súčasnom hybridnom svete

Ako motivovať a odmeňovať zamestnancov rodinných firiem v súčasnom hybridnom svete?

Kedy: Utorok 30. november 2021 o 18.00 hod

Kde: Online na upcoming.sk

Nájsť a udržať si kvalitných ľudí sa stáva čoraz náročnejšie. Spoločnosti sa nielen predháňajú v poskytovaní zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov, nové trendy zároveň odhaľujú, že ľudia si viac vážia svoj voľný čas a sú ochotní radšej pracovať za menšiu mzdu či menej hodín. Hľadajú v práci väčší zmysel.

Ako si pritiahnuť do rodinnej firmy kvalitných ľudí a ako si ich udržať?

Téme motivovania a odmeňovania zamestnancov rodinných firiem sa bude venovať ďalší Rozhovor o Rodinnom Businesse, v ktorom sa bude Erika Matwij rozprávať s Ivanou Molnárovou, CEO spoločnosti Profesia.

V rozhovore sa dozviete praktické rady zamerané na:

Ako si pritiahnuť a udržať kvalitných ľudí vo firme?
Majú rodinné firmy väčší problém získať kvalitných ľudí?
Aké benefity môže poskytnúť rodinná firma svojim zamestnancom v porovnaní s inými firmami?
Aké výhody prináša práca v rodinnej firme, resp. ako môže i malá rodinná firma konkurovať veľkým firmám, ktoré ponúkajú vyššie platy a väčšie zamestnanecké benefity?

Hosť: Ivanou Molnárovou, CEO spoločnosti Profesia

Po absolvovaní Matematicko-fyzikálnej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative, kde od októbra 2010 zastáva pozíciu výkonnej riaditeľky.

Čo sú Rozhovory o Rodinnom Businesse?

Rozhovory o Rodinnom Businesse vám prinášajú pohľad do zákulisia rodinných firiem a dotýkajú sa rôznych tém z rodinného podnikateľského prostredia. Pod vedením Eriky Matwij, expertky na problematiku nástupníctva, koučky a konzultantky HR procesov, vám prinášame rozhovory s odborníkmi ako aj zástupcami rodinných firiem a venujeme sa témam, ktoré pomáhajú slovenských rodinným firmám rásť, inovovať a zvládať aj tie najnáročnejšie výzvy.

Ako Rozhovory o Rodinnom Businesse fungujú?

  • Rýchla registrácia Stačí zadať váš email a obratom vám bude zaslaný odkaz, cez ktorý sa poľahky pripojíte na sledovanie rozhovoru.
  • Prihlasovanie ľavou zadnou Na rozhovor sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie.
  • Zážitok pre aktívnych aj pasívnych divákov Do diskusie sa môžete aktívne zapojiť kladením otázok, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú rozhovor len sledovať.

Prečo sledovať Rozhovory o Rodinnom Businesse online?

  • Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
  • Využijete tak efektívnejšie váš čas bez potreby cestovania.
  • Po skončení rozhovoru dostanete k dispozícii záznam, ktorý si môžete pozrieť vtedy, keď na to budete mať priestor.
  • Získate možnosť klásť otázky a komunikovať s expertkou Erikou Matwij a pozvaným hosťom na témy, ktoré vás zaujímajú.

Chcete vedieť, ako motivovať a odmeňovať zamestnancov rodinných firiem?