Ako budovať značku rodinnej firmy - Generačná výmena v rodinných firmách

Ako budovať značku rodinnej firmy

Ako budovať značku rodinnej firmy?

Ako povedal v jednom zo svojich prejavov Steve Jobs: “Žijeme vo veľmi komplikovanom a rušnom svete. Ak chceme, aby si nás ľudia zapamätali, musíme byť veľmi jasní a konzistentní v tom, ako sa im prezentujeme.”

V dnešnom silnom konkurenčnom prostredí je výzvou nielen ukázať, ako sa vaša firma líši od svojej konkurencie, ale dokázať, v čom je od nej lepšia. Silná rodinná značka vám v tom vie dlhodobo pomôcť!

Rodinné firmy, ktoré sa rozhodli svoj rodinný aspekt komunikovať vo svojej značke, vzbudzujú v zákazníkoch silný pocit dôvery a stability. Umožňuje im to budovať silnejšie a dôveryhodnejšie vzťahy so zákazníkmi a obchodnými partnermi.

Ako môžu firmy používať svoju rodinnú značku pre poháňanie firemného rastu a udržanie si dôveryhodnosti i v náročných trhových časoch? A ako vybudovať branding stratégiu, ktorá bude maximalizovať benefity rodinnej značky?

Pozývame Vás na Rozhovor o Rodinnom Businesse s Tomášom Törökom, ktorý pomáha firmám štartovať ich rast cez praktické biznis a brandingové stratégie. V rozhovore sa dozviete ako efektívne nastaviť brandingovú stratégiu, aké najčastejšie chyby robia rodinné firmy pri budovaní svojej značky a aké pasce a nástrahy vás pri jej vytváraní môžu stretnúť.

V rozhovore sa dozviete praktické rady zamerané na:

 • Ako pomocou efektívnej stratégie dostať aspekt rodinnosti do značky rodinnej firmy?
 • Akým prínosom môže byť profilizácia rodinnej značky pre vašu rodinnú firmu?
 • Ako sa vyhnúť najčastejším chybám pri budovaní značky rodinnej firmy?
 • Ako prepojiť budovanie firemnej značky a osobnej značky v rodinnom podniku?
 • Ako pristupovať k profesionalizácii marketingu v rodinnej firme?

Tomáš Török

CEO a Business Stratég v BizBuilders

Tomáš založil a vybudoval spoločnosť EMPIRE The know-how institute, ktorá dnes patrí k lídrom na trhu edutainment vzdelávania na Slovensku a v Českej republike. V roku 2016 založil a v súčasnosti vedie spoločnosť BizBuilders, ktorá pomáha štartovať rast firiem cez praktické biznis stratégie.

Tomas Torok

Čo sú Rozhovory o Rodinnom Businesse?

Rozhovory o Rodinnom Businesse vám prinášajú pohľad do zákulisia rodinných firiem a dotýkajú sa rôznych tém z rodinného podnikateľského prostredia. Pod vedením Eriky Matwij, expertky na problematiku nástupníctva, koučky a konzultantky HR procesov, vám prinášame rozhovory s odborníkmi ako aj zástupcami rodinných firiem a venujeme sa témam, ktoré pomáhajú slovenských rodinným firmám rásť, inovovať a zvládať aj tie najnáročnejšie výzvy.

Ako Rozhovory o Rodinnom Businesse fungujú?

 • Rýchla registrácia Stačí zadať váš email a obratom vám bude zaslaný odkaz, cez ktorý sa poľahky pripojíte na sledovanie rozhovoru.
 • Prihlasovanie ľavou zadnou Na rozhovor sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie.
 • Zážitok pre aktívnych aj pasívnych divákov Do diskusie sa môžete aktívne zapojiť kladením otázok, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú rozhovor len sledovať.

Prečo sledovať Rozhovory o Rodinnom Businesse online?

 • Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
 • Využijete tak efektívnejšie váš čas bez potreby cestovania.
 • Po skončení rozhovoru dostanete k dispozícii záznam, ktorý si môžete pozrieť vtedy, keď na to budete mať priestor.
 • Získate možnosť klásť otázky a komunikovať s expertkou Erikou Matwij a pozvaným hosťom na témy, ktoré vás zaujímajú.

Chcete vedieť, ako budovať značku rodinnej firmy a akým chybám sa výhnúť?