Rodina a Podnikanie: Kľúč k úspechu alebo cesta plná výziev?

Rodina a Podnikanie: Kľúč k úspechu alebo cesta plná výziev?

Rodina a Podnikanie: Kľúč k úspechu alebo cesta plná výziev?

Biznis stretko podnikavcov

Keď sa rodina a podnikanie prelínajú, mnohí sa pýtajú: Je to recept na šťastie alebo na nekonečné výzvy?

Na tieto otázky hľadá odpovede nadchádzajúce Biznis stretko podnikavcov v Banskej Bystrici, na ktoré vás srdečne pozývame. Čaká vás nielen občerstvenie, ale aj príležitosť stretnúť sa s podnikavcami, nadviazať nové kontakty a diskutovať o výzvach a príležitostiach spojených s vedením rodinného podniku.

Dátum a čas: 24. apríla 2024 o 17:00
Miesto: 365.labb, Banská Bystrica
Vstupné: 10 €/osoba

Pre koho je event určený?

  • Majitelia a nástupcovia rodinných firiem
  • Podnikatelia a nepodnikatelia so záujmom o tému
  • Každý, kto sa chce dozvedieť viac o výzvach a príležitostiach rodinného podnikania

Hostia panelovej diskusie

Erika Matwij – Expertka na stratégiu a riadenie v rodinných firmách na Slovensku, majiteľka spoločností Human Inside a Inštitút Rodinného Businessu. Vyše 12 rokov podporuje rodinné podniky v oblasti stratégií, sprevádza ich v procesoch nástupníctva a generačnej výmeny, vedie rodinné rady v rodinných firmách a spisuje rodinné ústavy. Organizuje Medzinárodné kongresy rodinných firiem, založila a vedie Akadémiu Nástupcov, podporuje nielen zakladateľov, ale aj nástupcov v procese preberania rodinnej firmy. Je členkou Medzinárodnej akadémie pre výskum rodinných podnikov IFERA ako jediný zástupca zo Slovenska.

Ondrej Demeter, ml. – Výkonný manažér a nová nástupnícka generácia vo vedení firmy PREDOS-BB z Banskej Bystrice. Venuje sa manažovaniu interného tímu i strategickému rozvoju celej spoločnosti. Má na starosti optimalizáciu interných procesov, tvorbu obchodných stratégií a dohľad nad ich napĺňaním.

Prekvapenie večera 😉

Témou vás budú sprevádzať

Katarína Ďurčová – strategický poradca malých a stredných firiem v oblasti marketingu, obchodu a ľudských zdrojov. Zakladateľka značky AXIM, spoluzakladateľka dynamickej siete firiem ATTAO a kreatívny tvorca portálu www.zamestnaneckaznacka.sk. Má viac ako 15 ročnú prax vo firmách doma i v zahraničí. Pomáha značkám vystúpiť z davu, nastavuje im komunikáciu, propagáciu a rast v súlade s jej hodnotami a poslaním. Aktuálne sa popri marketingu venuje i natáčaniu inšpiratívnych podcastov #linktalky a networkingu obchodných príležitosti s množstvom odborníkov i spoločností.

Imrich Kovaľ – biznis developer, podnikateľ, lektor, mentor, konzultant, obchodník. Zakladateľ e-biznis inkubátora MERINEO, spoluzakladateľ dynamickej siete firiem ATTAO. Už takmer 15 rokov pôsobí v online biznise a pomáha začínajúcim, malým a stredným podnikateľom napĺňať ich inovačný potenciál a presadiť sa v digitálnom svete. Objavuje, analyzuje a implementuje strategický, biznisový, komunikačný a marketingový potenciál firiem do efektívneho fungujúceho celku.

Neváhajte a určite príďte. Téma je veľmi lákavá. 😉👏

Podujatie je organizované v rámci Biznis stretka podnikavcov v Banskej Bystrici v spolupráci s AXIM v zastúpení Katarína Ďurčová, MERINEO, s.r.o. v zastúpení Imrich Kovaľ, 365.labb a LINK Banská Bystrica v zastúpení Eva Ščepková.

Facebook event

LinkedIn event